twitterfacebookgoogle pluslinkedinrss feedemail

Yetenek Sizsiniz Türkiye 6. Bölüm Fragmanı - 30 Eylül Pazar 2012

Yetenek Sizsiniz Türkiye 6. Bölüm Fragmanı - 30 Eylül Pazar 2012
Bu hafta yetenek sizsiniz türkiye 6. bölüm'ü ile mersin'de, 30 eylül pazar akşamı star tv ekranlarında seyirciyle 6. bölümü ile ekrana gelecek olan yetenek sizsiniz türkiye mersin, yine birbirinden ilginç gösterilere ve yeteneklere yer vericek, yetenek sizsiniz türkiye mersin 6. bölüm 30 eylül pazar akşamı saat 20:00'da star tv ekranlarında sakın kaçırmayın...

Sefa Poyraz Stand-Up Gösterisi

Sefa Poyraz Stand-Up Gösterisi
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, 22 yaşındaki sefa poyraz stand-up ve taklit performansını sergiledi, cem yılmaz ve sadettin tekson taklitleride yapan sefa'ya, sergen yalçın beğendim ama hayır demek zorundayım dedi, sefa diğer jüri üyelerindende hayır alarak toplamda 3 hayır ile 1. tura veda etmek zorunda kaldı.

Cengiz Sali Mehmedov Dans Performansı

Cengiz Sali Mehmedov Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, isveç göteborg'tan katılan cengiz sali mehmedov dans performansını sergiledi, isveç'teki bir üniversite'de temizlik görevlisi olan salih performansını bitirmeden jüriden hayır aldı, cengiz performansının sonunda birde şarkı söyleyerek yarışmanın 1. turuna veda etmiş oldu.

Kazım Candan Şarkı Performansı

Kazım Candan Şarkı Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de aslen konyalı olan ve istanbuldan katılan kazım candan şarkı performansını sergiledi, bestesi Şekip Ayhan Özışık'a ait olan "gönlümde açmadan solan bir gülsün" şarkısını söyledi, acun ılıcalı, sergen yalçın ve hülya avşar'dan hayır alarak, şarkı performansı sergileyen ayhan candan 3 hayır ile 2. tur hayallerine veda etmiş oldu.

Mizansen Karnaval Grubu Dans Performansı

Mizansen Karnaval Grubu Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de Çağrı Tepesöyler'in kurmuş olduğu mizansen karnaval grubunu dans performansını sergiledi, acun ılıcalının karnaval tadında bir gösteri olduğu ama türkiyenin yeteneğini aradığımız bir yarışma için yeterli değil dediği mizansen karnaval grubu 3 hayır alarak 2. tura geçemediler.

Kübra Tuzgun Taklit Performansı

Kübra Tuzgun Taklit Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, birbirinden farklı karakterlerin taklitlerini yapan kübra tuzgun performansını sergiledi, hülya avşarın özellikler çok beğendiğim dediği kübra'yı seyirciler alkış yağmuruna tuttu, sergen yalçın, acun ılıcalı ve hülya avşardan toplamda 3 evet alarak taklit performansı sergileyen kübra tuzgun 2. turun yolunu tutmuş oldu.

İsmail Kazaz Sprey Boya Resim Performansı

İsmail Kazaz Sprey Boya Resim Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, Kosava Prizren'den katılan ismail kazaz sprey boya ile resim performansını sergiledi, ayrı camlar üzerine farklı şekiller çizerek, camii özünde semazen görüntüsü oluşturan ismail'in çalışmasını hülya avşar çok beğendi ve evet dedi, sergen yalçın ise açıkçası beğenmedim diyerek hayır, acun ılıcalı'da evet diyerek yarışmacıyı 2 evet ile 2. tura taşımış oldular.

Ramazan Yılmaz İlizyon Performansı

Ramazan Yılmaz İlizyon Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, istanbul'dan katılan ramazan yılmaz ilizyon performansını sergiledi, güvenlik görevlisi olan ramazan sahneye çağırdırı 4 seyircinin aklından tuttuğu sayının toplamını tahmin etmesi ve jürilerin seçtiği kağıtları bilmesi seyirci ve jüri'yi hayrete düşürdü, sunum hariç güzel şeyler yaptığını söyleyen acun evet, sergen ve hülya'da evet diyerek  ilizyon gösterisi yapan ramazan'ı 2. tura taşımış oldu.

Emre Koçak Dans Performansı

Emre Koçak Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, İzmir'den katılan öğrenci emre koçak dans performansını sergiledi, farklı bir jimnastik ve dans performansı sergileyen emre; sergen yalçından hayır, acun ılıcalı ve hülya avşardan evet alarak 2. tura geçmeyi başardı.

Kerem Seval Taklit Performansı

Kerem Seval Taklit Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, eskişehirden katılan kerem seval taklit performansını sergiledi, rocky, çoşkun sabah gibi ünlülerin taklitlerini yapan kerem izleyicilerden büyük alkış aldı, jürilerden hülya avşar ise kerem'i övecek kelime bulamadığını ve çok başarılı olduğunu söyleyerek yıldızlı evet verdi, acun ve sergen yalçın'da evet diyerek kerem taklit performansı sergileyen kerem seval'i 2. tura taşımış oldular.

Adem Oğuz Sihirbazlık Performansı

Adem Oğuz Sihirbazlık Performansı

Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de, 2. sezonda yarı finale kadar çıkan adem oğuz yine sihirbazlık performansını sergiledi, hülya avşara fal bakarak ruh ikizini bulan adem oğuz seyircilerden büyük alkış aldı, daha sonra sahneye aldığı 2 gönüllü seyirci ile gösterisine devam eden adem 3 jüridende evet alarak 2. turun yolunu tutmuş oldu.

Çikolata Çocuklar Dans Performansı

Çikolata Çocuklar Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de Kenya'lı grubu ile akrobasi dans performansı sergileyen ilker, seyiriciler ve jürilerden büyük alkış aldı, tüm jürilerden 3 evet alan ilker ve grubu çikolata çocuklar 2. turun yolunu tutmuş oldular.

Perihan Akkuzu Karete Performansı

Perihan Akkuzu Karete Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de Manisa Akhisar'dan katılan 9 yaşındaki perihan akkuzu karete performansını sergiledi, karete sporundaki yetenekleri ile izleyici ve jürileri büyüleyen perihan jürilerden 3 evet alarak 2. tura geçmeyi başardı.

Mehmet Çiftçi Ateşle Saç Traşı Performansı

Mehmet Çiftçi Ateşle Saç Traşı Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de kuaförlük yapan mehmet çiftçi kardeşi yusuf çiftçiyi ateş ve kılıç ile traş performansını sergiledi, mehmet; ateşle saç traşı performansı ile hülya avşar’dan evet aldı ancak diğer 2 jüriyi kandıramadı ve 2. tura veda etmek zorunda kaldı.

Erhan Sürücü ve Caner Öztürk Şarkı Performansı

Erhan Sürücü ve Caner Öztürk Şarkı Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de Çorlu'dan katılan namı diğer çorlulu erhan ve piyanist şantör caner öztürk düğün şarkıları performansını sergiledi ve salonu coşturdu, alp kırşan sahneye çıkarak oynadığı ve seyircilerin ayakta oynadığı şarkılar söyleyen çorlulu erhan, sergen yalçın ve acun ılıcalı'dan evet hülya avşardan hayır alarak 2 evet ile 2. tura yükselmeyi başardı.

Sergen Barış Arabesk Rap Performansı

Sergen Barış Arabesk Rap Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de Kocaeli Gölcük'ten katılan 13 yaşındaki sergen barış arabesk rap performansı sergiledi, izleyicilerin alkışları eşliğinde arabesk rap şarkı söyleyen sergen büyük alkış aldı, sadece sergen yalçından evet alan ve diğer jürilerden hayır alan sergen barış 2. tura geçemedi.

Arhan Aksay Şarkı Performansı

Arhan Aksay Şarkı Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm'de istanbuldan katılan 7 yaşındaki arhan aksay şarkı performansı sergiledi, komik tavırları ve verdiği cevaplar ile seyircileri kahkaya boğan arhan; jüri ve seyircilerin alkışlarıyla uğurlandı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 5. Bölüm Fragmanı Mersin - 29 Eylül Cumartesi 2012

Yetenek Sizsiniz Türkiye 5. Bölüm Fragmanı - Mersin 29.09.2012
Bu hafta yetenek sizsiniz türkiye 5. bölüm'ü ile mersin'de, 29 eylül cumartesi akşamı star tv ekranlarında seyirciyle 5. bölümü ile ekrana gelecek olan yetenek sizsiniz türkiye mersin, yine birbirinden ilginç gösterilere ve yeteneklere yer vericek, yetenek sizsiniz türkiye mersin 5. bölüm 29 eylül cumartesi akşamı saat 20:00'da star tv ekranlarında sakın kaçırmayın...

Ayhan Keleş Taklit Performansı

Ayhan Keleş Taklit Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, istanbuldan katılan ayhan keleş taklit performansını sergiledi, birbirinden farklı taklitler yapan ayhanın performansını beğenmeyen jüri üyeleri, 3 hayır ile ayhanın 2. tur hayallerini yıkmış oldu.

Ecem Özbek Şarkı Performansı

Ecem Özbek Şarkı Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, izmir üçkuyulardan katılan 13 yaşındaki ecem özbek fransızca şarkı performansını sergiledi, hülya avşarın çok beğendim dediği ecem özbek tüm jüri üyelerinde evet alarak 2. turun yolunu tutmuş oldu.

Ersin Öngeç Dans Performansı

Ersin Öngeç Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, ersin öngeç dans performansını sergiledi, hülya avşarın evet dediği ersin öngeç sergen yalçın ve acun ılıcalıdan hayır alınca 2. tur hayallerine veda etmiş oldu.

Baran Erdim Şarkı Performansı

Baran Erdim Şarkı Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, diyarbakır'dan katılan baran erdim, freestyle doğaçlama rap şarkı performansını sergiledi. Jüri üyelerinin verdiği kelime ile rap yapan baran izleyici ve jüri üyelerini kahkaha krizine soktu, tüm jüri üyelerinden hayır oyu alan baran 2. tur hayallerine veda etmiş oldu.

Ferhat Kılıç Ve Haydar Ahmet Dans Performansı

Ferhat Kılıç Ve Haydar Ahmet Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, ankaradan katılan ferhat ve haydar arkadaşlar muhteşem bir dans performansı sergilediler, jüri üyelerinden hülya avşar, dans performansını çok beğendim ve finale kadar götürebilir dediği ferhat ve haydar'a evet, sergen yalçın evet ve acun ılıcalıda evet diyerek 2. tura geçmeyi başardılar.

Yunus Yuva Taklit Performansı

Yunus Yuva Taklit Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, adanadan katılan yunus yuva taklit performansı sergiledi, mehmet ali birand, recep ivedik, ramiz dayı digi taklitlerini sergileyen yunus izleyicilerden büyük alkış aldı, sergen yalçın ve hülya avşarın çok beğendim dediği, yunus toplamda 3 evet ile 2. turun yolunu tutmuş oldu.

Yusuf Selim ve Vergin Terziev Dans Performansı

Yusuf Selim ve Vergin Terziev Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de bulgaristandan katılan yusuf selim ve vergin terziev isimli arkadaşlar dans performanslarını sergilediler, performans sergilenmeden önce acun ve hülyanın yüzme yarışı muhabbeti seyircileri güldürdü, yuduf ve vergin arkadaşlar jüriden 3 evet alarak 2. tura geçmeti başardılar.

Marina Fedorenko ve Anna Sukina Akrobasi Performansı

Marina Fedorenko ve Anna Sukina Akrobasi Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de istanbuldan katılan marina fedorenko ve anna sukina akrobasi performansı sergilediler, hem güzellikleri hem de yaptıkları akrobasi gösterisi ile izleyenleri adeta büyülediler ve jüri üyelerindende 3 evet ile turu geçmeyi başardılar.

Bilal Aksu ve Arkadaşının Beatbox Şarkı Performansı

Bilal Aksu ve Arkadaşının Beatbox Şarkı Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de istanbuldan katılan bilal aksu ve arkadaşı tarık beatbox ve şarkı performansı sergilediler, jüri üyeleri ile yaşadıkları diyolagları ve hiç susmaması izleyicileri ve jüriyi çok fazla güldürdü, sergen yalçından hayır, hülya avşardan evet ve acun ılıcalıdanda evet alaraktoplamda 2 evet ile turu geçmeyi başardı.

Ayşegül Özen Effect Makyaj Performansı

Ayşegül Özen Effect Makyaj Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de izmirden katılan ayşegül özen sinema efektlerinde kullanılan effect makyaj performansını sergiledi, makyaj malzemeleri ile harikalar yaratan ayşegül jüriden sergen yalçından hayır, hülya ve acun'dan 2 evet alarak turu geçmeyi başardılar.

Emir Zakarov ve Arkadaşlarının Güç Gösterisi Performansı

Emir Zakarov ve Arkadaşlarının Güç Gösterisi Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de azerbeycandan gelen emir zakarov ve arkadaşları güç gösterisi performanslarını sergilediler, acun ılıcalının bazı gösterileri yayınlayamayacakları için gösteriden çıkarttıklarını belirttiği yarışmacılar için oylama yapılmadı.

Atilla Gündoğdu Grup Portre Şarkı Performansı

Atilla Gündoğdu Grup Portre Şarkı Performansı,
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, izmirden katılan atilla gündoğdu grup portre ismi ile şarkı performansı sergilediler, şarkı performansı sırasında dansçıların kızarak sahneyi terkettiğine acun ılıcalı eleştirilerde bulunurken, hülya avşar olayı farketmediğini belirtti, söz ve müziğin kendisine ait olduğunu belirten atilla 3 evet ile turu geçmeyi başardı.

İso Popping'in Dans Performansı

İso Popping'in Dans Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de, ismail kuşkondu popping dans performansı sergiledi, acun ılıcalı müzik ve harereklerinin uyumu mükemmeldi dediği, hülya avşarın kıyafetine kadar herşey mükemmeldi dediği ismail izleyicilerdende büyük alkış aldı ve 3 evet ile turu geçmeyi başardı.

Bursa Dans Grubunun Performansı

Bursa Dans Grubunun Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de bursa dans isimli 11 kişilik grup ile dans performansı sergilediler, şarkılarla seyirciyi coşturan yarışmacılar jürilerdende 3 evet alarak turu geçmeyi başardılar.

Mehdi Ben Berka ve Arkadaşlarının Taklit Performansı

Mehdi Ben Berka, Hüseyin Kaya, Hasan Şengöz Taklit Performansı
Yetenek sizsiniz türkiye mersin 4. bölüm'de antalya kemer'den katılan mehdi ben berka ve arkadaşları taklit performansı sergilediler, acun ılıcalının whitney houston'ın ölümü ile dalga geçmeniz iyi birşey değil dediği ve sergen yalçının komik birşey bulmadığını belirttiği performans'ta mehdi, hüseyin ve hasan 3 hayır ile turu geçmeyi başaramadılar.

Mert Çağatay Soylu İlizyon Performansı

Mert Çağatay Soylu İlizyon Performansı
Yetenek sizsiniz Türkiye, mersin 4. bölüm'de istanbuldan katılan türkiye ilizyonistler derneği gençler takım'ından 16 yaşındaki mert çağatay ilizyon performansı segiledi, seyircileri ve jürileri şaşırtan mert çağatay 3 evet ile turu geçmeyi başardı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 4. Bölüm - 23 Eylül Pazar Mersin

Yetenek Sizsiniz Türkiye 4. Bölüm - Mersin 23 Eylül Pazar
Türkiye'nin saklı kalmış yeteneklerini ortaya çıkartan yarışma programı yetenek sizsiniz 4. bölümü ile mersin'den yayın yapıyor. Yepyeni yetenekleri ve sahne arkasında alp kırşan'ın eğlenceli sunumu ile yetenek sizsiniz, bu hafta da birbirinden ilginç yetenekleri ekranlara getirdi. Jüri üyelerinde Hülya Avşar, Acun Ilıcalı ve Sergen Yalçın’ın yer aldığı 4. bölüm 23 eylül pazar günü saat 20:00'da star tv ekranlarında.

Erdal Toprak Şarkı Performansı

Erdal Toprak Şarkı Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de erdal toprak şarkı performansını sergilediler, rap ve pop karşımı şarkı söyleyen erdal toprak, acun ve sergen'den hayır, hülyadan ise evet alarak 1 evet ile turu geçmeyi başaramadılar.

Jacobine Arte Grubu Capoeira Performansı

Jacobine Arte Grubu Capoeira Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de istanbuldan katılan jacobine arte türkiye capoeira grubu dans performanslarını sergilediler, capoeira'ya gönül vermiş grup acun ılıclı'dan hayır sergen ve hülya avşar'dan evet alarak 2 evet ile turu geçmeyi başardılar.

Duygu Ece Yaykıran Şarkı Performansı

Duygu Ece Yaykıran Şarkı Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'e duygu ece yaykıran rihanna'dan şarkı performası ile katıldı, küçük yaştaki duygu ece'nin sesi çok beğenen hülya avşar daha erken desede evet, sergen yalçın evet ve acun ılıcalı'da evet diyerek duygu ece'y 3 evet ile bir sonraki tura taşıdılar.

Ümmet Maden Ebru Sanatı Performansı

Ümmet Maden Ebru Sanatı Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölümde istanbuldan katılan ümmet maden ebruli sanatının inceliklerini gösterdi, seyirciye ve jüri üyelerinin karşısında ebruli çalışması yapan ümmet jüriden tam not alamadı ve 3 hayır ile tura veda etmek zorunda kaldı.

Beataz Geobicka Şarkı Performansı

Beataz Geobicka Şarkı Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölümde polonya'dan katılan beataz geobicka farklı bir tarz ile şarkı performası sergiledi, erkek arkadaşının türk olduğunu ve bu sayede türkçe öğrendiğini belirten geobicka, birde türkçe şarkı söyledi ama jüriden tam not alamadı, sadece hülya avşardan evet alan, acun ılıcalı ve sergen'den hayır alan geobicka'ya 1 evet turu geçmeye yetmedi.

Erdal Açıl Beatbox Performansı

Erdal Açıl Anadolu Beatbox Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de mardin'den katılan erdal açıl beatbox performansı sergiledi, yaptığının beatbox olmadığını savunan ve sempatik hareketleri ile seyircileri ve jürileri kahkaya boğan erdal, alp kırşanında katılımı ile güldürerek büyük keyif verdi, erdal hülya avşar, acun ılıcalı ve sergen yalçından evet alarak toplamda 3 evet ile turu geçmeyi başardı.

Acar Show Taklit Performansı

Acar Show Taklit Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de acar show taklitleri ile seyircileri güldürdü, orhan gencebay, zeki müren ve neşe karaböcek taklitleri yapan acar show jrüden 3 hayır alarak turu geçmeyi başaramadı.

Akrobasi Futbol Grubunun Performansı

Akrobasi Futbol Grubunun Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de mehmet ve özkan futbol topu ile akrobasi hareketleri sergiledi, akrobasi futbol grubu olarak sahneye çıkan mehmet ve özkan harika performanları ve hareketleri ile izlecileri büyüledi, jüri üyelerinden 3 evet alarak turu geçmeyi başardılar.

Guillaume Zerbes Dans Performansı

Guillaume Zerbes Dans Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de fransa starzburg'tan gelen guillaume zerbes muhteşem dans performansını sergiledi, kız arkadaşının izmrde yaşadığı ve onun için ankarada seçmelere katılan guillaume semptaki tavırları ve türkçe bilmemesi sebebi ile jüri ve seyirciler tarafından çok sevildi, acun, hülya ve sergen'den olumlu not alan guillaume toplamda 3 evet ile bir sonraki tura geçmeyi başardı.

Arka planda çalan şarkı ise C2C grubunun Down The Road adlı çalışmasıdır, aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Aycey İlizyon Gösteri Performansı

Aycey İlizyon Gösteri Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de mersinden gelen aycey ilizyon gösterisi sergiledi, eşi çiğdem ceylan ile beraber gösteriyi sunan hasan ceylan, jüri üyelerinden tam not alamadı ve 3 hayır ile tur geçme hayalerine veda etmiş oldular.

Şahan Show Taklit Performansı

Şahan Show Taklit Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3 bölüm'de şahan yalan dünya ve muhteşem yüzyıl repliklerini karıştırarak muhteşem dünya adı altında taklit performansı sergiledi, jüri üyelerinden 3 evet alarak turu geçmeyi başaran şahan izleyicilerdende büyük alkış aldı.

Grup Tabancka Müzik Resitali Performansı

Grup Tabancka Müzik Resitali Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm, izmir karşıyaka'dan 7 kişilik arkadaş grub tabancka adı ile muhteşem bir müzik resitali sundular, öğrenci, ziraatçi ve mobilyacı olan grup izleyicilerden büyük alkış aldı ama jüri üyelerinden tam not almayı ve 3 hayır ile turu geçmeyi başaramadılar.

Damla, Osman ve Taha'nın Karate Performansı

Damla Osman ve Taha'nın Karate Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Ytenek sizsiniz bursa 3. bölüm'de damla ve taha hocaları ile beraber tekwando ve karete performansını sergilediler, 5 buçuk yaşında olan damla ve 8 yaşında olan taha izlecilerden büyük alkış aldı.

İrem Okyay ve Köpeği Cash'in Performansı

İrem Okyay ve Köpeği Cash'in Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölümde' irem okyay'ın köpeği cash'in muhteşem performansına sahne oldu, köpeği cash'i amatör bir ruh ile eğiten irem jüriden büyük övgü aldı, sergen, acun ve hülyanın top atarak cash'in tutmasını istemesi ve cash'in sempatik hareketleri izleyicileri fena güldürdü, irem köpeği cash'in performansı ile toplam'da 3 evet ile turu geçmeyi başardı.

Keremhan Özdemir Kemençe ve Şarkı Performansı

Keremhan Özdemir Kemençe ve Şarkı Performansı
Yetenek sizsiniz bursa 3. bölüm, keremhan özdemir'in kemençe eşliğinde şarkı söylemesine sahne oldu, karadeniz şivesi ile yarışma hakkındaki sözleri ile şarkı söyleyen keremhan izleyicilerden tam not aldı, keremhan hülye avşar, sergen yalçın ve acun ılıcalı'dan 3 evet ile turu geçemeyi başardı.